İş Makinesi Pim ve Burç imalatı

İş makinesi pim ve burç imaları

 Bng Mühendislik, fabrikamızda imalatını yaptığımız pim ve burçların yüksek kalite'te memnuniyet açısından tüm kontrollerini uzmanlar ve mühendislilerimiz tarafından sağlanmaktadır. Üretimini yaptığımız pim ve burçlar kullandığınız iş makinesine göre tasarlanmakta ve iş makinalarınızın sorunsuz bir şekilde çalıştıracak şekilde üretilmektedir.

 İlk aşama olarak tasarımı yapılan çalışmaların gerekli kontroller sağlandıktan sonra imalat aşamına geçilmektedir. İmalat aşamında üretilen pim veya burç, kalite kontrol alanından geçirilip siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Dünya'da 100 üstü ülkeye malzeme tedarik sağlayan Bng mühendislik, problemsiz şekilde gerek kargo, gerekse kendimiz sizlere teslim etmekteyiz.

 Bng mühendislik mini eksavatör, kepçe, eksavatörlerin şanzıman parçaları, hidrolik kısım parçaları, hidrolik silindir kısımları, diferansiyel, fren, yürüyen aksam, Yakıt kısım parçaları, hidrolik silindir paçaları, yürüyen aksamları, palet kısımlarının ve iş makinaların hidrolik sistemleri tamir, bakım, onarım sizin isteğiniz üzere baştan tasarlayıp üretmektedir. 

 

 Müşterilerimizin ürün ve hizmet kalitesi anlamında beklentilerini karşılamayı ve sektörümüzde örnek olmayı hedef haline getirmiş, müşteri memnuniyetini arttırmak için işleyiş düzenini devamlı olarak geliştirmeyi en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde kalite hedeflerimizi belirleyip bu hedeflere ulaşmak için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmektir. 

Hidrolik Silindir (Piston) Kuvvet Hesabı